Risklere Birlikte Göğüs Gerelim
2009 yılından bu yana, Dünya markası Allianz güvencesiyle hizmetinizdeyiz.
Bizimle İletişime Geç

NAZAR BONCUKLU SAĞLIK SİGORTASI

Anasayfa » NAZAR BONCUKLU SAĞLIK SİGORTASI

Allianz Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası ile yatarak tedavi sağlık giderleriniz bizden!

Nazar Boncuğu anlaşmalı kurumlarında geçerli 50.000 TL limit ve %90 ödeme yüzdesi ile ameliyat ve yoğun bakım giderleriniz Allianz tarafından karşılanır.

Ayrıca Genel Sağlık Sigortanızı kullanarak Resmi Sağlık Kurumları’nda ameliyatlı ve yoğun bakım yatışlarınız olması durumunda size nakit ödeme imkanı da sunulmaktadır.

 
Size Özel Avantajlar

Yurtiçi Yatarak Tedavi Teminatı:

Yurtiçinde gerçekleşen yatarak tedavileriniz sonucu oluşan sağlık giderleriniz, hastane hizmetleri veya ek maddi destek şeklinde yıllık 50.000 TL limit ve %90 ödeme yüzdesi ile karşılanır. Poliçenin toplam limiti yıllık net 45.000 TL ile sınırlıdır.

Bu teminattan karşılanan giderler:

 • Ameliyatlı Yatış: Doktor ve hemşire ücreti, ilaç, tıbbi malzeme
 • Ameliyatsız Yatış: Normal oda, yoğun bakım
 • Yatak, yemek, refakatçi

Küçük Müdahale Teminatı:

Bu teminat, ayakta veya yatarak gerçekleşmiş olmasına bakılmaksızın, hastanede veya doktor muayenehanesinde tedaviye yönelik olarak yapılan ve Türk Tabipler Birliği Asgari Ücret Tarifesi’nde 150 birime kadar olan girişimlere ilişkin her türlü gider (kırıklara alçı uygulaması, derideki yaraların dikişi, gözden yabancı cisim çıkarılması, mide yıkanması vb.) poliçede belirtilen teminat limiti ve ödeme yüzdesi dahilinde güvence altına alır.

Ayrıca yatış süresi 24 saati aşmayan ameliyatsız tedavilere (gözlem/müşahede) ait sağlık giderleri, bu teminat kapsamında değerlendirilir.

Ek Maddi Destek:

Genel Sağlık Sigortası kapsamında Resmi Sağlık Kurumları’nda gerçekleşen ameliyatlı yatışlar ile yoğun bakım yatışlarından sonra yapılacak nakit ödemeleri kapsar. Poliçede belirtilen kategoriler bazında, yıllık toplam 45.000 TL’ye kadar tazminat ödemesi yapılır.

* Bu teminat ile hedeflenen, Devlet veya Devlet Üniversitesi Hastanelerinde gerçekleşecek olan ameliyat veya yoğun bakımlı yatış sonrası yapacağınız harcamadan bağımsız olarak, yukarıdaki tabloda kategorilerde belirtildiği gibi sabit tutarların nakit olarak sizlere ödenerek destek sağlanmasıdır.

Ek Hizmetler

Diş Bakım Paketi:

Bu hizmet kapsamında ücretsiz sunulan hizmetlerle ağız sağlığınızı koruyabilirsiniz.

 • Diş Hekimi Muayenesi
 • Detertraj (Diş Taşı Temizliği)
 • Tek Diş Röntgen Filmi

0850 399 99 99 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden haftaiçi mesai saatlerinde randevu alarak diş bakım paketinden yılda 1 kez ücretsiz yararlanabilir; kapsam dışı tedavileriniz için Türk Diş Hekimleri Birliği fiyat garantisiyle hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca hastaneye yatmanızı gerektirecek durumlarda günün 24 saati onay alabilirsiniz.

Acil durumlarda ülkenin neresinde olursanız olun, 7 gün 24 saat Allianz Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ücretsiz kara ambulansı ve tıbbi danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Nazar Boncuğu anlaşmalı sağlık kuruluşlarında, teminat limit ve yüzdeniz dahilinde beklemeden hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca Türkiye’nin her yerindeki anlaşmalı sağlık kurumlarında, teminat dışı sağlık masraflarınız için özel indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?

18 – 45 yaş arasında iseniz ve tanısı konmuş bir rahatsızlığınız yoksa Nazar Boncuğu Sigortası sahibi olabilirsiniz.

Teminatlar

Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası ile aşağıdaki teminatlara sahip olabilirsiniz:

TEMİNAT LİMİTİ TEMİNAT YÜZDESİ UYGULAMA
YURTİÇİ YATARAK TEDAVİ 50.000 TL %90 Yıllık
 • Hastane Hizmetleri Teminat
50.000 TL %90 Yıllık
 • Küçük Müdahale
500 TL %90 Yıllık
 • Suni Uzuv
5.000 TL %90 Vaka Başı
EK MADDİ DESTEK 45.000 TL %100 Yıllık
 • Kategori 1: Böbrek nakli, by-pass, beyin tümörleri ameliyatı gibi büyük ameliyatlar veya 10 günden uzun süreli yoğun bakım yatışı
5.000 TL %100 Vaka Başı
 • Kategori 2: Mide fıtığı ameliyatları, kapalı safra kesesi ameliyatı gibi orta ölçekli ameliyatlar veya 6-10 gün arası yoğun bakım yatışı
2.500 TL %100 Vaka Başı
 • Kategori 3: Kasık fıtığı ameliyatı, hemoroid ameliyatları, apandisit ameliyatı gibi küçük ameliyatlar veya 2-5 gün arası yoğun bakım yatışı
1.000 TL %100 Vaka Başı
DİŞ BAKIM PAKETİ
 • Diş Hekimi Muayenesi
Limitli %100 Yılda 1 Kez
 • Diş Taşı Temizliği (Detertraj)
Limitli %100 Yılda 1 Kez
 • Tek Diş Röntgen Filmi (Periapikal)
Limitli %100 Yılda 1 Kez